Лікарі стоматологи в Києві (метро Мінська)

Вікторія Федік
Сьогодні відвідала клініку Люмі Дент. Мене прийняв лікар Никонюк Тарас Вікторович з приводу фіксації коронки. Мені дуже сподобався лікар
25 лютого '24 г.
Маргарита Дідовець
Не вперше лікуюся в клініці Люми-Дент на Позняках. Завжди приємне враження. Хочу висловити подяку лікарю Никонюку Т.В. за швидке вирішення моєї проблеми, вставили коронки на зуби.
08 квітня '24 г.
Любов Мазур
Відколовся зуб, необхідно було терміново вирішити, мені максимально швидко знайшли час і записали до Никонюка Тараса Вікторовича, в той же день моя проблема відмінно була вирішена. Записалася на подальше лікування. Дуже задоволена результатом та атмосферою, рекомендую.
30 березеня '24 г.
Ольга Зубкова
Прохожу лікування у лікаря Никонюка Тараса Вікторовича. Дуже ввічливий та уважний лікар. Поставили коронки на кутні зуби
27 лютого '24 г.
Стоматолог, стоматолог-ортопед
Никонюк Тарас Вікторович – лікар стоматолог-ортопед, протезист в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Проводить протезування зубів за допомогою цирконієвих та керамічних коронок, відновлення зубів керамічними вінірами та накладками, встановлення повних та часткових знімних протезів (акрилових, нейлонових, бюгельних) . Використовує в своїй роботі діодний лазер, інтраоральний сканер 3shape Trios, мікроскоп та бінокуляри.
Стоматолог, стоматолог-хірург, стоматолог-імплантолог
Федоришин Микола Анатолійович - лікар стоматолог хірург, імплантолог в мережі стоматологічних клінік «люмі-Дент». Проводить зубозберігаючі операції, закриття рецесії ясен, м’якотканинну та кісткову пластику, видалення зубів будь-якої складності. Є фахівцем в роботі з протоколами негайного навантаження All on 4, All on 6. Працює з провідними виробниками імплантів зубів, таких як: MegaGen (AnyOne/AnyRidge), Straumann, Nobel, NeoBiotech. Для забезпечення комфортного та якісного лікування використовує безболісну комп’ютерну анестезію, та відомі у всьому світі методики лікування.
Стоматолог, ендодонт, стоматолог-терапевт, стоматолог-ендодонтист
Суліма Дмитро Олександрович – лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Спеціалізується на лікуванні карієсу та некаріозних уражень зубів, гігієнічному чищенні зубів, відбілюванні зубів та художній реставрації зубного ряду. Регулярно підвищує свої навички на курсах та семінарах, для забезпечення якісного лікування своїх пацієнтів.
Консультація безкоштовно
Стоматолог, стоматолог-хірург, стоматолог-імплантолог, щелепно-лицьовий хірург
Копичко Денис Миколайович - щелепно-лицевий хірург, стоматолог-імплантолог в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент» з 20-річним досвідом роботи у сфері хірургічної стоматології. Є сертифікованим фахівцем з видалення грудочок Біша. Сертифікований імплантолог по роботі з імплантами Nobel Biocare, Straumann, MegaGen. Виконує нарощення кісткової тканини за індивідуально підібраними методиками, підрізання вуздечок губ та язика, видалення зубів будь-якого виду складності. Спеціалізується на усуненні ускладнень імплантологічного лікування. Денис Миколайович успішно встановив більше 3000 дентальних імплантів
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Стоматолог, ендодонт, стоматолог-терапевт, стоматолог-ендодонтист
Дудко Тетяна Віталіївна – головний лікар мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Є дійсним членом Асоціації стоматологів України. Сертифікований фахівець з мікроскопної ендодонтичної мікрохірургії зубів, плазмоліфтінгу та реставраційних технік. Лікар постійно розвивається, підвищує свою кваліфікацію та здобуває нові професійні навички в Україні та закордоном. За високий професіоналізм, трудові досягнення та вагомий внесок в розвиток мережі «Люмі-Дент» Дудко Тетяна Віталіївна щорічно отримує премії та визнання як «Кращий спеціаліст галузі» та «Професіонал Року» від провідних українських організацій.
Стоматолог, ортодонт, стоматолог-ортодонт
31 рік досвіду
Камалова Світлана Вікторівна – лікар стоматолог-ортодонт в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Чинний член Асоціації ортодонтів України, лідер думок та лектор компанії Ormco (США) в Україні. Проводить семінари та практичні заняття на базі центру «Медіадент-ortho». Використовує в своїй роботі всесвітньо відомі функціональні механічні апарати та сучасні технології. Спеціалізується на виправленні прикусу та вирівнюванні зубного ряду за допомогою різних видів ортодонтичних систем. Регулярно відвідує семінари та курси для підвищення кваліфікації.
Стоматолог, стоматолог-ортопед
Петросьян Станісла Валерійович – лікар стоматолог-ортопед, протезист в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Використовує сучасні методики протезування. Виконує ортопедичне лікування патологічної стертості зубів, протезування на імплантах, протезування зубів за допомогою різних видів коронок, адгезивних мостів, керамічних вкладок, бюгельних протезів. Проводить естетичну реабілітацію за допомогою вінірів. Використовує в своїй роботі лише найкращі матеріали та сучасне обладнання.
Стоматолог, стоматолог-ортопед
Мелінч Віталій олександрович – лікар стоматолог-ортопед, протезист в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Спеціалізується на відновлення естетики та функціональності зубів, працює з унікальною методикою препарування зубів під коронки «Vertiprep». Проводить комп’ютерну діагностику оклюзії і прикусу T-Scan, отримання цифрових відбитків за допомогою інтраорального сканера. Є спеціалістом з встановлення куксових вкладок, мостовидних протезів, коронок, вінірів, накладок, люмінірів. Проводить знімне, умовно-знімне та незнімне протезування зубів на імплантах.
Стоматолог, пародонтолог
Філіпенко Дар’я Володимирівна - лікар стоматолог-пародонтолог в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Є експертом у лікуванні захворювань пародонту. Виконує комплексну чистку ротової порожнини, вектор-терапію, закритий кюретаж, SRP терапію (scaling + root planing). Регулярно відвідує курси та семінари для покращення навичок та вмінь.
Стоматолог, стоматолог-терапевт, пародонтолог
Дашковська Дар’я Сергіївна - лікар стоматолог терапевт, пародонтолог мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Використовує в своїй роботі лише новітні методи лікування та найкраще обладнання. Спеціалізується на комплексному лікуванні захворювань пародонту, професійній гігієні ротової порожнини, шинуванні зубів, закритому кюретажу та відбілюванні зубів. Проводить індивідуальний підбір засобів для домашньої гігієни. Регулярно відвідує курси та семінари для удосконалення практичних та теоретичних навичок.