Лікарі пульмонологи в Києві (Голосіївський район)

Прекрасный врач, специалист высочайшего уровня, а так же очень добрый и чуткий ЧЕЛОВЕК!!! Всем рекомендую!!!
30 листопада '-1 г.
Дмитрий
Хочу выразить Ирине Владимировне свою благодарность. Потому что она очень быстро поставила мне диагноз и этим в буквальном смысле спасла мне жизнь. Меня положили с больницу и быстро прооперировали! Дорогая моя, я наверное имею право Вас так называть. Спасибо Вам за всё!!! Буду признательный всю свою жизнь. Дай Вам Бог здоровья и сил! Спасибо. Спасибо. Спасибо.
21 жовтня '19 г.
Жанна
Великолепный врач! Профессионал своего дела
22 червеня '19 г.
Надежда
Очень любит свою работу,пациентов.Всегда готова помочь советом и делом.
23 травня '19 г.
Пульмонолог
Лікар займається діагностикою та лікуванням патологій дихальних шляхів. Основна спеціалізація - терапія хронічного і гострого бронхіту, пневмонії, астми, хронічних алергічних захворювань, абсцесів. Працює з сучасними консервативними методиками лікування. Приймає за попереднім записом.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Пульмонолог, Фтизіатр
Лікар-пульмонолог другої кваліфікаційної категорії. На високому рівні надає послуги з діагностування гострих і хронічних захворювань органів дихання різної етіології, також їх лікування та профілактики. Пріоритетні напрямки: бронхіальна астма, бронхіт, пневмонія, плеврит, емфізема легенів. Консультація і спостереження за пацієнтами після проведеного лікування. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.4
Терапевт, пульмонолог
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань терапевтичного профілю. Приймає пацієнтів з пневмонією, хронічним бронхітом, бронхіальною астмою, гастритом, стенокардією, харчовими отруєннями. Консультує з питань планової і сезонної вакцинації. Розробляє профілактичні заходи щодо попередження ГРВІ та грипу.
Записатися на прийом16 онлайн записів
Пульмонолог, терапевт
Лікар Лисак Юлія Володимирівна - фахівець в області пульмонології і терапії, має вищу категорію. Доктор надає допомогу пацієнтам із захворюваннями дихальної (бронхіальна астма, бронхіт, пневмонія), серцево-судинної (ішемічна хвороба, гіпертонічна хвороба), уровиделітельной (цистит, уретрит), травної (гастродуоденіт, панкреатит, холецистит) систем. Також фахівець веде консультативну роботу, дає рекомендації по профілактиці хронічних захворювань.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-06-02
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський