Сторінка 51. Гінекологи в Києві

09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики
Гінеколог, УЗД спеціаліст
Лікар займається лікуванням запальних захворювань жіночих статевих органів. діагностику та лікування гормональних порушень менструального циклу, підбір методу контрацепції, введення/видалення внутрішньоматкового пристрою, діагностику та лікування патології шийки матки, видалення кондилом жіночих статевих органів радіохвильовим методом.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Гінеколог
Лікар здійснює амбулаторний прийом гінекологічних пацієнтів. Виконує УЗД органів малого тазу, молочних залоз та УЗД ранніх термінів вагітності. Проводить просту та розширену кольпоскопію, прицільну біопсію шийки матки. Лікує запальні та незапальні захворювання жіночих статевих органів.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Акушер-гінеколог
Лікар здійснює консультативний прийом пацієнток із гінекологічними захворюваннями. Виконує кольпоскопію, пайпель-біопсію ендометрію, біопсію новоутворень вульви та шийки матки. Лікує ендометріоз, ПМС, міому матки та клімактеричні розлади.
Акушер-гинеколог, Гинеколог, Эндокринолог
Записатися на прийом2 онлайн записи
Акушер-гінеколог
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Спеціалізується на діагностики і лікуванні пацієнток з гормональними порушеннями, розробці схем лікування ЗПСШ, запальні захворювання органів сечостатевої системи, патології шийки матки, специфічні і неспецифічні методи терапії, порушеннях менструального циклу. Закінчила Київський медичний інститут УАНМ.
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується на комплексному лікуванні гінекологічних захворювань. Виконує кольпоскопію та УЗД органів малого тазу. Успішно лікує міому матки, порушення менструального циклу, інфекційні та запальні захворювання сечостатевої системи. Консультує з питань планування вагітності та контрацепції.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар здійснює прийом пацієнток з гінекологічними захворюваннями. Проводить профілактику захворювань, що передаються статевим шляхом. Виконує кольпоскопію, ультразвукове дослідження матки та органів малого тазу. Веде вагітність. Лікує молочницю, вульвіт, ендометріоз, дисплазію шийки матки та кісти яєчників.
Акушер-гінеколог
Лікар проводить УЗ-діагностику, гістероскопію, аргоноплазмову коагуляцію патологій шийки матки, радіохвильову коагуляцію патологій шийки матки, лікування ЗПСШ, планування та ведення вагітності.