Сторінка 3 Дитячі ендокринологи в Києві

Ендокринолог
Лікар займається профілактикою та діагностикою патологій щитоподібної залози, предіабету та цукрового діабету 1,2 типів, гестаційного цукрового діабету, патологій наднирників. Проводить діагностику, профілактику, лікування, підбір цукрознижуючої терапії, навчання самоконтролю.
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Лікар — одна з найважливіших професій. Мені дуже подобається, що я відіграю важливу роль у збереженні та покращенні здоров'я людей, і цей вклад є значним і цінним для суспільства.
Викликати лікаря додому
Спеціалізується на лікуванні захворювань щитовидної залози (гіпотиреоз, гіпертиреоз, тиреоїдит, нетоксичний вузловий зоб), гіпофіза, надниркових залоз, паращитовидних залоз, дисгормональних порушень статевої системи, порушень обміну речовин, цукрового діабету, ожиріння. Автор 13 наукових статей.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Дитячий ендокринолог
Лікар спеціалізується на вроджених патологіях щитовидної залози. Проводить комплексну терапію цукрового діабету, розробляє індивідуальні методики з корекції харчування з метою усунення ожиріння. Приймає у плановому порядку.
Консультація
Київ с. Софіївська Борщагівка, вул. Академіка Шалімова, 65 А р.Святошинський
Ендокринолог
Лікар спеціалізується на терапії порушень з боку ендокринної системи. Займається лікуванням патологічних відхилень щитовидної залози. Проводить терапію токсичного зобу, гіпертиреозу, регулює гормональний фон, працює з надмірною вагою. Лікує цукровий діабет, призначає коригувальну терапію.
Ендокринолог
Лікар займається діагностикою, профілактикою та терапією патологій ендокринної системи у дітей і дорослих. Лікує йододефіцитні стану, цукровий діабет, хвороби надниркових залоз, ожиріння. Приймає дітей з порушенням фізичного та статевого розвитку. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи та УЗД щитовидної залози.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Записатися на прийом1 онлайн запис