Сторінка 2 Виклик алерголога додому в Києві

Терапевт, Сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань дихальних шляхів, серцево-судинної системи, захворювань шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи. Консультує з неврологічним, аутоімунним, спадковим та ревматичним захворюванням, а також захворюванням щитоподібної залози.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Педиатр
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-06-02
Терапевт
31 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Андрій Владиславович надає консультаційно-діагностичні послуги терапевта. Займається лікуванням та профілактикою респіраторних та вірусних інфекцій, гострих та хронічних запальних захворювань верхніх та нижніх дихальних шляхів, патологій шлунково-кишкового тракту та серцево-судинної системи. Здійснює медогляд та оформлення лікарняних листів.
Педіатр, дитячий алерголог
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань органів травної та дихальної систем. Здійснює спостереження і ведення дітей, що часто хворіють. Успішно лікує атопічний дерматит, бронхіт та бронхіальну астму, кропив'янку. Спеціалізується на складанні плану індивідуальної вакцинації для дітей з алергічними захворюваннями та для дітей, які не вакцинувалися вчасно.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський
Педіатр, алерголог
Викликати лікаря додому
Як педіатр займається веденням дітей від народження до 18 років, вакцинацією, складанням індивідуального графіка щеплень, проводить консультації при ГРЗ, дитячих інфекційних, захворювань шлунково-кишкового тракту, дихальних шляхів, сечовидільної системи. Як алерголог здійснює діагностику, лікування і ведення пацієнтів з бронхіальною астмою, алергічним ринітом, атопічний дерматит, харчовою алергією, кропив'янку / набряком, інсектну алергію. Проводить алергологічну діагностику: прик-тести, патч-тести, дослідження функції зовнішнього дихання (спірометрія). Використовує аллергенспеціфіческіх імунотерапію (Асіта). Примать активну участь в численних науково-практичних конференціях в якості учасника і доповідача, в тому числі і на міжнародних конгресах. Вісім наукових статей у фахових виданнях України та Європи.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Терапевт
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Ще з дитинства я вирішила, що буду лікарем. Завжди цікавила наука та те, як працює наш організм. Володіючи знаннями у медичний сфері, я розумію, що можу допомагати людям розширювати розуміння про свій організм, лікувати патології, розвивати науку і вносити вклад у медичні досягнення, які з кожним роком будуть тільки покращувати якість нашого життя.
Консультація Только онлайн - 350
Викликати лікаря додому
Владимирець Олена Сергіївна лікар-педіатр другої категорії, проводить прийом дітей з народження. Займається діагностикою та лікуванням: захворювання органів дихання: трахеїт, бронхіт, пневмонія. Захворювання ЛОР-органів: отит, фарингіт, синусит, ларингіт. Дитячих інфекційних захворювань: вітряна віспа, скарлатина, коклюш, Коксакі. Захворювань шкіри: дерматити, стрептодермія, герпетичні та грибкові захворювання шкіри.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Викликати лікаря додому
Ендокринолог, терапевт, спеціаліст з ультразвукової діагностики
Викликати лікаря додому
Лікар проводить пальпацію, аускультацію, спірографію з розшифруванням, електрокардіографію з розшифруванням.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-06-02