Сторінка 3. Приватні лікарі в Харкові

Добрый день,у меня в общем проблемы с ЖКТ и много где ходила и не кто не мог помочь. С этим врачём все получилось,причина была найдена и решина грамотным лечением, очень Вам благодарна
Алена
Рекомендую!
30 листопада '-1 г.
Очень рекомендую Ольгу Витальевну! Компетентный ,внимательный ,отзывчивый врач !! Советую всем своим знакомым !
Леся
Величезне спасибі лікарю Олені Володимирівні за добре ставлення до пацієнтів. Я дуже задоволена що потрапила саме до неї! Я уже декілька років лікуюся лише у неї, адже знаю що це кваліфікований спеціаліст та лікар від Бога! Своїм хорошим зором я завдячую саме Вам! Рекомендую!
07 січня '20 г.
Гастроентеролог
21 рік досвіду
Доктор проводить консультативний прийом пацієнтів, УЗД, здійснює діагностику, лікування гострих і хронічних форм хвороб шлунково-кишкового тракту, в тому числі стравоходу, кишечника, печінки, жовчного міхура, дванадцятипалої кишки
Записатися на прийом11 онлайн записів
Офтальмолог
31 рік досвіду
Уважний лікар з великим досвідом лікування хвороб очей. Член Асоціації офтальмологів України, постійна учасниця міжнародних симпозіумів та науково-практичних конференцій. Авторка більш як 70 наукових і учбово-методичних робіт, має патенти України.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-06-02
Проктолог, хірург
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні проктологічних захворювань хірургічними та консервативними методами. Проводить видалення кондилом, папілом (радіохвильовим, лазерним методом). Виконує оперативне лікування гриж передньої черевної стінки. Робить операції на шкірі та підшкірно-жирової клітковини (видалення атером, розтин та дренування фурункулів, карбункулів, абсцесів, гематом). Приймає пацієнтів з гемороєм та анальними тріщинами.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Харків пр-т Героїв Харкова, 257 м.Дворець спорта51
Акушер-гінеколог, гінеколог, УЗД-фахівець, гінеколог-ендокринолог
Лікар займається лікуванням: запальних захворювань органів малого тазу та сечовидільної системи, захворювань, які передаються переважно статевим шляхом (ЗППП), кіст яєчників, лікуванням патологій шийки матки, порушень МЦ, безпліддя, підбором контрацепції, лікуванням нейроендокринних гінекологічних захворювань, клімактеричного синдрому, підбором МГТ, УЗД органів малого таза, діагностикою вагітності. Виконує кольпоскопію, конізацію шийки матки (радіохвильовий апарат з посиленою аргоноплазменною коагуляцією «Фотек»)
Записатися на прийом12 онлайн записів
Ендоскопіст
41 рік досвіду
Лікар-діагност, має вищу кваліфікаційну категорію за профілем ендоскопії. Займається проведенням діагностичних досліджень з метою виявлення патологій органів травлення. Спеціалізується на фиброгастродуоденоскопии, також виконує класичну гастроскопію. Надає послуги консультації фахівця, пояснює пацієнтам тонкощі процедури, розшифровує результати, виписує укладення за підсумками проведеного діагностичного дослідження.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Харків вул. Академіка Павлова 158 м.Героїв праці63
Хірург
Василь Олександрович проводить пластику верхніх та нижніх повік, хірургічне видалення ксантелазм, хірургічну корекцію деформацій губ, вушних раковин та рубців, а також хірургічне видалення доброякісних новоутворень шкіри.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-06-02
Дерматовенеролог, косметолог
Записатися на прийом4 онлайн записи
Психіатр
Викликати лікаря додому
Проводить консультативний прийом, спеціалізується на лікуванні неврозів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.9
Практичний психолог, логопед
Тетяна Іванівна Головко спеціалізується в галузі дитячої та практичної психології, надає консультаційно-діагностичні послуги, займається лікуванням депресій, страхів, панічних атак, залежностей та інших психологічних порушень, проводить індивідуальні та групові тренінги, психокоррекцию, застосовує методи гештальт-терапії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Харків пр-кт Науки 56, 5 этаж, каб 517 м.Наукова41м.Держпром83
Вертебролог
Доктор Салко Анатолій Болеславович спеціалізується на лікуванні та діагностиці захворювань в області вертебрології. Займається лікуванням хребта і суглобів, використовує методи як традиційної так і нетрадиційної медицини. Проводить мануальну терапію, кінезіології, практикує дихальну корекцію хребта. У пріоритеті фахівця швидке і точне визначення діагнозу пацієнта, приділяє особливу увагу патологій серед молодого покоління.
Записатися на прийом18 онлайн записів
Харків вул. Академіка Павлова 158 м.Героїв праці63