Лікарі психологи в Харкові (метро Історичний музей)

Юрій
Професійний спеціаліст. Були проблеми у стосунках з дружиною .Завдяки роботі з Наталею все налагодилось. Дуже дякую та рекомендую.
30 листопада '-1 г.
Андрей
Обратился к психологу , так как были сложности в отношениях с девушкой. Мы с ней расстались , но и после расставания моя жизнь потеряла смысл , можно сказать , что " впал в депрессию". После общения с Натальей Анатольевной стало намного легче.Опять появился смысл что то делать , да и просто жить.Спасибо большое.
30 листопада '-1 г.
Егор
Виктория, спасибо, что поддержали и поняли меня и были рядом в очень тяжёлом состоянии.
22 грудня '21 г.
Спасибо, что помогли мне научиться ценить и любить себя.
03 грудня '21 г.
Психолог, Психотерапевт
Доктор Куліш Наталія Анатоліївна спеціалізується в області психотерапії, психології. Проводить індивідуальні та групові сеанси психотерапії, допомагає пацієнтам відновити життєву рівновагу, віру в себе і свої сили. Володіє навичками проведення арт-терапії, гештальт-терапії, психодрами. Веде роботу з дітьми та підлітками, батьками. Допомагає у вирішенні сімейних та особистих конфліктів, складних ситуацій.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.9
Психолог
Досвід практики 15 років. Працює з питаннями, пов'язаними з низькою самооцінкою, страхами, панічними атаками, невпевненістю, тривогою, самотністю, виною, соромом, агресією, замкнутістю, ревнощами, образами; залежні відносини, переживання, пов'язані з втратою, втратою; труднощами у відносинах дітей і батьків, в парних стосунках; конфлікти в сім'ї, на роботі; труднощі в сексуальній сфері, психосоматика; труднощі в самореалізації, виборі і прийнятті рішень; порушення харчової поведінки (зайву вагу, недолік ваги). Працює з людьми будь-якої сексуальної орієнтації. Працює в гештальтподходе. Терапія здійснюється відповідно до європейських стандартів. Прийом ведеться за попереднім записом.
Записатися на прийом13 онлайн записів
Психолог дитячий