Зайченко Олександр Миколайович

Стоматолог-терапевт
Лікар вищої категорії
Лікар стоматолог-терапевт, має вищу категорію кваліфікації. Проводить консультації та огляди, веде терапевтичний прийом. Надає послуги лікування карієсу, запалення пародонту, інфекційних недуг ротової порожнини. Виконує реставрацію за допомогою сучасних методик. Займається також лікуванням кореневих каналів.

Лечить молочные зубки привела свою внучку Ариночку. Она у меня девочка с характером, но при виде доктора Зайченко изменилась до неузнаваемости. Послушно открывала ротик, не плакала, была самым послушным ребенком. Теперь делайте выводы, можно ли к таким специалистам, как Александр Николаевич приводить маленьких пациентов. Конечно, да! Даже нужно!
Александра
Ничего плохого сказать не могу. Опытный и знающий врач
Кирилл
Врач отличный. Детально осмотрел и проконсультировал.

• 1994 р. — Український державний медичний університет ім. академіка О. О.Богомольця;
  • 1995 р. — Інтернатура по спеціалізації " Стоматологія".

• 2011 р. — Сертифікат фахівця про присвоєння за фахом " Стоматологія", виданий атестацианной комісією при НАМПО ім. Л. П. Шупика;
  • 2012 р. — Свідоцтво про привласнення Другої кваліфікаційної категорії лікаря за фахом "Стоматологія", видано атестаційною комісією при Головному управлінні охорони здоров'я і медичного забезпечення;
  • 2014 р. — Свідоцтво про присвоєння Другої кваліфікаційної категорії лікаря за фахом " Стоматологія", видано атестаційною комісією при Головному управлінні охорони здоров'я і медичного забезпечення;
  • 1993 р. — Курс на тему "Ендодонтія" Fenestra dental educational center м. Київ;
  • 1999 р. — Курс по темі " ESTHETIC DENTISTRY" 2001 р. Курс по темі " Фізіотерапевтичні методи лікування в стоматології" на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л.Шупика;
  • 2005 р. — Учасник III Міжнародної Спеціалізованої виставки майстер-класу " Український Міжнародний Стоматологічний Салон. Весна 2005".