Уманська Олена Павлівна

УЗД-фахівець
21 рік досвіду
Лікар першої категорії
Лікар УЗ-діагност першої категорії. Надає послуги з проведення ультразвукової діагностики органів і систем, досконально володіє пренатальної діагностикою, діагностикою органів черевної порожнини, заочеревинного простору, молочних залоз, органів малого таза. Закінчила Київський Національний медичний університет ім. Богомольця.

Лікар працює в клініках:
Київ м. Васильків, вул. Соборна, 66

Олена
Дуже вдячна Олені Павлівні.Вона - уважний та компетентний лікар.Прийом повністю задовольнив та заспокоїв.
Михаил И.
УЗД я теж проходила під керівництвом Олени Павлівни. Ніяких претензій - все чітко за записом, привітна, уважна. Її докладний висновок дуже допоміг при постановці мені діагнозу. Дякую за увагу та гарну роботу!
Валерія
Дякую за швидку діагностику!
Андрей
Врач направлял к ней на УЗИ почек. Хороший специалист, знает свою работу

Освіти

• 1991-1997 р. — Київський національний медичний університет, спеціальність: медичний бізнес. Стажування проходило за НМАПО Щуриком П.Л.
  • 28.01.2000 р. — присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю акушерства та гінекології.

• 2002 р. — курси «УЗД в акушерства та гінекології» на базі КОКОКМР;
  • 2005 р. — TU «Актуальні проблеми репродуктивного здоров'я жінок» на основі COCOCMR;
  • 2006 р. — ТУ «УЗД в акушерства та гінекології» на відділенні пологового будинку No4;
  • 2007 р. — курси ультразвукової спеціалізації на кафедрі радіології НМАПО від П.Л. Шупика;
  • 2011 р. — ТУ «Сучасні методи діагностики акушерства та гінекології»;
  • 2014 р. — PAC «Узд» на кафедрі радіології НМАПО.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог, УЗД-фахівець