Суздаленко Олександр Вікторович

Судинний хірург, флеболог
21 рік досвіду
Головний лікар
Лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні судинних захворювань різної етіології походження. Займається лікуванням варикозного розширення вен, трофічних виразок, флебіту, тромбозу, судинних ушкоджень. Розробляє індивідуальні схеми терапії. Приймає в плановому порядку.
Лікар працює в клініках:
Київ вул. Михайла Драгомирова, 14 А р.Печерський
Запоріжжя вул. Дніпровська, 24 / пр-т Соборний, 68 р.Шевченківський

28 травня '19р.
Рекомендую, Очень внимательный человек ,высококлассный специалист.
Бэлла
Когда была беременная, на ногах появились сначала еле заметные сосуды, потом более крупные. После родов обратилась к Александру Викторовичу, прошла полное обследование и начала лечение. уже через пару месяцев увидела заметное улучшение, сосуды спрятались, и ноги стали меньше уставать. Рекомендую отличного врача по венам.

• 2002 р. — Запорізький державний медичний університет, медичний факультет по спеціальності: лікувальна справа.
  • 2004 р. — інтернатура з серцево-судинної хірургії в клініці госпітального хірургії ЗДМУ.

• 2014, 2016 р. — Європейська судинної школа по судинній хірургії в European Vascular Course (EVC Master classes and workshops), м. Маастрихт, Нідерланди;
  • 2016 р. — курси підвищення кваліфікації по судинній хірургії.
  • 2016 р. — 20th Anniversary European Vascular Course, Maastricht, The Netherlands;
  • 2016 р. — ESVS 30th Annual Meeting in Copenhagen, Denmark;
  • 2017 р. — 5 З'їзд судинних хірургів, флебологів та ангіологів України: «Сухарівські читання» м. Київ;
  • 2017 р. — European Society for Vascular Surgery 31 Annual Meeting in Lion, France.

• Член Міжнародної та Європейської асоціації судинних хірургів.
  • Асоціація судинних хірургів, ангіологів та флебологів України.