Репринцев Владислав Леонідович

Уролог
лікар першої категорії
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань сечостатевої системи. Спеціаліст веде консультативний прийом, призначає лабораторні та інструментальні діагностичні заходи. На підставі результатів діагностики визначає ефективну схему терапії. Займається лікуванням простатиту, уретриту, циститу, пієлонефриту, орхіту.

Константин
Был на приеме у Репринцева В.Л., визитом к доктору был доволен. Хожу к доктору уже не один раз и всегда получал ответы на все мои задаваемые вопросы. Были назначены анализы, задал все необходимое ,ничего лишнего. Визитом в клинику был доволен, на ресепшене всегда приятные девушки, все чисто и уютно.
Сергей
Решиться на прием к урологу не так просто. Большинство мужчин меня поймут. Но когда уже реально «припекает» бежишь на прием как миленький. Хорошо, что попал к адекватному специалисту. Получил лечение сразу, вот теперь восстанавливаюсь. Могу точно сказать, дабы не испытывать стыда и дискомфорта, найдите классного врача. Я своего уже нашел!

• 2001 - Харківська медична академія післядипломної освіти, передатестаційний цикл. Атестація Харківського обласного відділу охорони здоров’я, присвоєна 2-я атестаційна категорія за фахом «Урологія».

• 2002 - школа-семінар за участю міжнародних експертів «Сучасні досягнення та перспективи ендоскопічної урології».
  • 2003 - проходження курсів з андрології на базі кафедри урології Харківського державного медичного університету.
  • 2005 - Харківська медична академія післядипломної освіти, передатестаційний цикл. Атестація Харківського обласного відділу охорони здоров’я, присвоєна 1-я атестаційна категорія за фахом «Урологія».
  • 2006 - Харківська медична академія післядипломної освіти. Курси тематичного удосконалення «Актуальні питання ультразвукової діагностики в урології».
  • 2007 - 1-а Європейська школа урологів, м. Одеса.
  • 2008 - проходження курсу практичного навчання методиці амбулаторного лікування андрогогічних хворих за допомогою фізіотерапевтичних методів лікування, «ОН Клінік Нева», м. Санкт-Петербург.
  • 2009 - 1-й Всеросійський з’їзд урологів ОН Клінік, м. Санкт-Петербург.
  • 2010 - підтверджена 1-я атестаційна категорія за фахом «Урологія».
  • 2011 - IX Конгрес секції андрологічної урології Європейської асоціації урологів (EAU), м. Санкт-Петербург.
  • 2012 - VII Міжнародний Конгрес з андрології «Back to Sochi and forward to the future», Сочі.
  • 2013 - 8-й Міжнародний конгрес з андрології, м. Санкт-Петербург.
  • 2014 - 12-й Конгрес секції андрологічної урології Європейської асоціації урологів (EAU), м. Стокгольм; 9-й Міжнародний конгрес з андрології, м. Батумі.
  • 2016 - підтверджена 1-я атестаційна категорія за спеціальністю «Урологія».