Осиповського Анна Миколаївна

Акушер-гінеколог, Дитячий гінеколог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних захворювань. Виконує кольпоскопію і ультразвукове дослідження органів малого таза. Здійснює прийом дорослих і дітей. Приймає пацієнток з порушенням менструального циклу, кров'яними виділеннями в міжменструальний період, хворобливими відчуттями в нижній частині живота. Консультує з приводу підбору контрацепції.
Консультація

Аліна
Чудовий лікар, добре спілкується з дитиною та вміє знайти підхід, на відміну від спеціалістів інших клінік. Де моїй дитині поставили неправильний діагноз, та призначили невідповідне лікування. Можу рекомендувати знайомим.
Аріна
Лікар уважна до найменших дрібниць та симптомів. Вислухала всю інформацію та скарги, та призначила лікування. Я залишилася повністю задоволена візитом та результатами проведеної роботи. Дякую! Безперечно рекомендую цього чудового спеціаліста!

• Донецький державний медичний університет імені М.Горького (2008)
  • Інтернатура за фахом " Акушерство і гінекологія" (2011)
  • Спеціалізація по " Дитячій гінекології" на базі Донецького Національного медичного університету ім. Горького (2013)
  • Спеціалізація по " Гінекологічній ендокринології" на базі ФПО Донецького Національного медичного університету ім. Горького в ДРЦОМіД (2013
  • Сертифіковані курси по " Дитячій гінекології" і " Гінекологічній ендокринології" на базі Донецького Національного медичного університету ім. Горького (2013)
  • ПАЦ по " Акушерству і гінекології" на базі Донецького Національного медичного університету ім. Горького (2014)
  • Сертифіковані курси за фахом " Дитяча гінекологія" на базі НМАПО імені Шупика (2016)
  • ПАЦ по " Акушерству і гінекології" на базі НМАПО імені Шупика (2018)
  • 2019 р. — ПАЦ, отримання II- й кваліфікаційної категорії за фахом " Дитяча гінекологія" на базі НМАПО імені Шупика.
  • 2020 р. — курси по спеціалізації " Ультразвукова діагностика".

• Асоціація акушерів-гінекологів України