Новіков Олександр Миколайович

Ревматолог, кардіолог
Лікар вищої категорії
Доктор Новиков Олександр Миколайович - ревматолог, кардіолог. Протягом 28 лети спеціалізується на захворюваннях серцево-судинної системи. Проводить діагностику і терапію патологічних процесів. Спеціалізується на гіпертонічній хворобі, стенокардії. Володіє навичками проведення профілактичних і реабілітаційних заходів.

Илля
К доктору Новикому Александру Николаевичу я обратилась год назад с дискомфортом в области сердца. Как же меня поразило качество приема у этого специалиста! Все на высшем уровне начиная от кардиограммы и заканчивая индивидуальным подбором доз и препаратов. Все превосходно!
Доктор Новиков Александр Николаевич высококвалифицированный и опытный врач .Больше всего мне нравится его подход к лечению заболевания в целом, а не только симптомов. Он избавил меня от частых болей в сердце, одышки и усталости. За что я ему очень благодарна!

• 1986 р. — Київський національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, педіатричний факультет;
  • 1987 р. — інтернатура з педіатрії.

• Спеціалізація з дитячої кардіоревматології;
  • Передатестаційні цикли з дитячої кардіоревматології кожні 5 років;
  • Курси тематичного удосконалення за фахом.