Мірзаєва Діна Султанівна

Нарколог
Лікар спеціалізується на лікуванні алкогольної та наркотичної залежності. Займається сучасною дезінтоксикацією в умовах стаціонару та надає консультації амбулаторно. Надає допомогу пацієнтам, у яких виникають панічні атаки, депресія, розлади сну.

Рустам
Говорят- бывших наркоманов не бывает. Так знайте я живое опровержение этим словам. Доктор Дина Султановна мне очень помогла, а самое главное и бесценное , то что она в меня поверила. Но вместе мы справились. Я вам очень благодарен за поддержку!
Александр
Психотерапевт Мирзаева Дина Султановна помогла мне избавится с моей алкогольной зависимостью. Когда речь пошла о разводе , я наконец-то задумался. Понял , что сам не справлюсь. И обратился к доктору. Она дала мне шанс начать все сначала. Теперь у меня все хорошо- семья , работа, новые друзья.

• Ташкентська медична академія, лікарська справа -2001-2008р.
  • Ташкентській інстітут удосконалення лікарів за спеціалізацією Наркологія-2008-2010р.
  • Національний університет охорони здоров`я України імені П.Л.Шупика, спеціалізація з Наркології – 2017р.

• Щорічні курси ТУ в Національному університеті охорони здоров`я України імені П.Л.Шупика

Лікар-нарколог надає послуги

• консультування, експрес-тестування на наявність ПА
  • лікування алкогольної і наркотичної залежностей
  • консультування співзалежних
  • психологічна допомога