Михайлов Олександр Євгенович

Стоматолог-хірург, імплантолог
Доктор Михайлов Олександр Євгенович проводить всі види хірургічних операцій в області стоматології. Має навички імплантації зубів. Виконує резекцію зубів будь-якої складності, включаючи вісімки. Видаляє новоутворення слизової оболонки ротової порожнини, кісти, фіброми. Проводить лікування періімплантіта, альвеолита. Удосконалює навички роботи на стоматологічних конференціях, конгресах.

Я очень боялась удалять зуб мудрости и не решалась на данную процедуру не один год. Во время процедуры удаления зуба мудрости я вообще не почувствовала как Александр Евгеньевич сделал укол, как удалил зуб и как зашил десну! Процедура заняла 20 мин. После удаления зуба я прекрасно себя чувствовала. Александр Евгеньевич, спасибо Вам за Ваш профессионализм!
Любовь
26 травня '17р.
Очень довольна проделанной работай. Ужасно боялась имлантации, но Александр развеял все мои опасения. Поставили 5 имплантов, операция прошла быстро, осложнений не было. Спасибо Александр Евгеньевич за внимание!!!
Как мне показалось, Михайлов довольно легко справился с проблемным зубом, который я все не решалась подлечить. Получила от него очень полезные профессиональные рекомендации, иногда консультируюсь. Александр классный стоматолог, рекомендую!
Олег
Спасибо за работу и отзывчивость
Злата
20 травня '16р.
Сделала подрезание десны в области роста зуба мудрости. Все качественно и профессионально.

• 2009 р. — Луганський Державний Медичний Університет.

• 2015 р. — можливості застосування малоінвазивних хірургічних методик і регенеративної технології ENDORET® (PRGF®) з використанням плазми, збагаченої чинниками зростання, в умовах атрофії щелеп, Львів, Україна;
  • 2015 р. — діагностика і планування, Київ, Україна;
  • 2015 р. — хірургічні особливості роботи з дентальною системою імплантатів Straumann : TL\BL, м. Київ;
  • 2015 р. — реконструкція альвеолярного гребеня внутрішньоротової кістковими блоками, м. Львів, Україна;
  • 2013 р. — майстер-клас " Пародонтита і периимплантита. Хірургічні методики Лікування для досягнення прогнозованого результату", м. Харків, Україна;
  • 2013 р. — досягнення прогнозованого результату в непрямій естетичній реставрації. Мінімально інвазивний підхід, Дніпропетровськ, Україна;
  • 2015 р. — 1й Український Міжнародний симпозіум квінтесенції — Парадонтология і Відновна стоматологія, м. Київ, Україна;
  • 2012 р. — майстер-клас " Швидко і несьемно (fast and fixed). Сучасний погляд на концепцію " все на чотирьох", Київ, Україна);
  • 2012 р. — Пан-Европейский стоматологічний конгрес м. Київ, Україна;
  • 2011 р. — збереження і формування ясенного контура, Луганськ, Україна;
  • 2011 р. — " Дентальна імплантологія", Донецьк, Україна;
  • 2011 р. — малоінвазивні методики аугментації, Київ, Україна;
  • 2010 р. — комплексне лікування пацієнтів з природженими аномаліями і деформаціями лицьової області, Київ, Україна;
  • 2009 р. — базовий курс з імплантології (u — Impl), Донецьк, Україна;
  • 2009 р. — AO CMF Symposium : Current Concepts in Maxillofacial Trauma and Reconstruction, Kiev, Ukraine;
  • 2009 р. — 4 східноєвропейська конференція з проблем стоматологічної імплантації, м. Львів, Україна;
  • 2008 р. — клінічні аспекти виконання місцевої анестезії в стоматології, м. Донецьк, Україна;
  • 2008 р.- рентгенографія в повсякденній практиці лікаря-стоматолога, Київ, Україна.

• Член Асоціації стоматологів України;