Яструба Оксана Миколаївна

Акушер-гінеколог
Лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних захворювань. Виконує радіохвильове видалення папілом, видалення поліпів матки. Проводить кольпоскопію, УЗД органів малого тазу, молочних залоз і щитовидної залози. Приймає пацієнток з порушенням менструального циклу, патологіями шийки матки, ендометріоз і клімаксом.
Київ м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 14 Ж

Валерия В.
На всі питання, які я задавала мені дали відповідь. Я зрозуміла, що робити далі, в чому причина моєї проблеми та які потрібно здати аналізи. Мені сподобалася консультація, все доступно та зрозуміло було пояснено. Прийду повторно. Дякую!
Нина Т.
Дуже уважний, акуратний, тактовний і компетентний лікар. Я отримала відповіді на всі свої питання, і навіть трошки більше. Адекватні рекомендації. Цілком задоволена прийомом. Рекомендую, з чистою совістю! Буду звертатися у майбутньому.
Яна
Спеціаліст з великої літери, дуже приємна та компетентна

• 2007 р. — закінчив ВДНЗУ "Українська медична стоматологічна академія", м. Полтава.
  • Інтернатура на кафедрі гінекології та акушерства №2, м. Полтава.