Грабовенська Ірина Омелянівна

Невролог
Доктор Грабовенская Ирина Емельяновна специализируется в области детской неврологии и ранней диагностике эпилепсии, а также других болезней ЦНС. Специалист дает консультацию в стационарных условиях, назначает необходимые анализы и схему лечения.

Мария П.
Гарна лікарка, уважна була до моєї дитини, оглянула. Лікування триває. Буду до неї ще звертатися.
Доктор внимательная, вежливая, приятная в общении.
Лидия
Быстро поставила диагноз, назначила лечение. Очень благодарна!
Ростислав
Привозил сына на консультацию к Ирине Емельяновне. Внимательный и доброжелательный врач, все четко и доступно объяснила.
Самый лучший для нас врач! Смогла распознать, поставить сложный наш диагноз, назначила правильное, эффективное лечение. Очень бережна к пациентам, без лишнего списка обследований, без лишних лекарств. Просто ЧУДО, что есть возможность лечить ребенка у такого ВРАЧА!

• У 2003 році закінчила педіатричний факультет Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.
  • Інтернатура за спеціальністю дитяча неврологія пройшла на базі НМАПО ім. П.Л. Шупика та Львівської міської дитячої лікарні у 2003-2004 роках.

• 2008 р. — пройшла навчання методиці електронейроміографії на базі медичного центру «Медіа-Плюс» м. Луганськ
  • 2009 р. – ПАЦ «Дитяча неврологія» на базі факультету інтернатури та післядипломної освіти Донецького НМУ ім. М. Горького. Присвоєна друга кваліфікаційна категорія.
  • 2009 р. – пройшла курс навчання по методик запису та аналізу біоелектричної активності мозку у дітей на базі факультету інтернатури та післядипломної освіти Донецького НМУ ім. М. Горького;
  • 2010 р. — ТУ "Нові технології в медичній реабілітації", НМАПО ім. П.Л. Шупика (на базі центру "Еліта" Трускавець)
  • 2010 р. — Курси підвищення кваліфікації — ПАЦ "Дитяча неврологія" м. Київ, КМАПО ім. П.Л. Шупика. Присвоєна перша кваліфікаційна категорія.
  • 2015 р. — Курси підвищення кваліфікації — ПАЦ "Дитяча неврологія" м. Київ, КМАПО ім. П.Л. Шупика. Присвоєна вища кваліфікаційна категорія.

• "Українська асоціація дитячих неврологів"
  • "Українська протиепілептична ліга"
  • "Українська асоціація клінічних нейрофізіологів"