Чуприна Олена Олександрівна

УЗД-спеціаліст
лікар першої категорії
Лікар спеціалізується на визначенні патологічних відхилень в органах і системах за допомогою сучасного діагностичного обладнання. Спеціаліст проводить оцінку функціонального стану, визначає вогнища запалення. Діагностує порушення з боку органів шлунково-кишкового тракту, сечостатевої та дихальної системи.

Юлія
Все було добре. Все дуже сподобалося! Лікар уважний та професійно провів обстеження! Рекомендую!

• 1995 р. – закінчила Одеський національний медичний університет ім. М. І. Пирогова.

• 2009 р. – пройшла спеціалізацію по ультразвуковій діагностиці на базі кафедри післядипломної освіти ОНМУ.
  • Закінчила курси тематичного удосконалення по дуплексному скануванню судин при Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, м. Київ.
  • 2011 р. — пройшла курси тематичного удосконалення по УЗД суглобів при Національній медичній ака