Кабінет проктолога, хірурга Копецької А. М.

5.1
Київ, (Чорна гора), вул. Професора Підвисоцького, 4 А
м.Звіринецька9 5
Пн — Пт: 08:00-18:00 Сб: 10:00-15:00 Н: 10:00-15:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Копецька Анастасія Миколаївна — кваліфікований проктолог, хірург з 14-річним стажем, лікар вищої категорії, надає медичну допомогу в приватному кабінеті в м. Киев. До компетенції доктора входить проведення комплексного обстеження пацієнтів, постановка діагнозу, вибір лікувальних методів, найбільш ефективних у конкретному випадку.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Кабінет проктолога, хірурга Копецької А. М., вартість послуг:

Немає цін

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Тамара
Супер лікарка, оперувала мені геморой, ультразвуком. Минув рік, тфу тфу, все ідеально!
Зверніть увагу на інші клініки:
Клініка естетичної медицини MV AESTHETICS - ліцензований центр естетичної медицини та косметології, що спеціалізується на послугах апаратної, лазерної, ін'єкційної та естетичної косметології.
Пн — Пт: 10:00-22:00 Сб: 10:00-22:00 Н: 10:00-22:00
Центр здоров'я і технологій довголіття AgeFree надає сучасні чек-ап послуги, такі як визначення пульсових зон і VO2MAX, управління вагою, кардіо-контроль, фітнес-тест. Також в центрі можна отримати друк цифрової Карти здоров'я, а також пройти консультацію дієтолога.
Флеболог Костянтин Барабой приймає пацієнтів з судинними захворюваннями на території персонального кабінету. Висока кваліфікація доктора дозволяє розглядати і успішно завершувати серйозні клінічні випадки. Поз
Astra Dent (Астра Дент) на ВДНГ — медичний центр, що спеціалізується на наданні пацієнтам широкого спектру стоматологічних послуг. Клініка оснащена всім необхідним обладнанням для діагностики захворювань ротової порожнини. Лікування виконується відповідно до світових стандартів, завдяки чому ймовірність виникнення ускладнень зводиться до мінімуму.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00