Мамопластика у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі пластичні хірурги
Мастопексія (хірургічна підтяжка грудних залоз) 150500 грн
Імплантація молочних залоз (без імплантів) 55610 грн
Гiпертрофiя молочної залози (редукційна мамопластика) 64860 грн
Аугментационная маммопластика 50000 грн

Мамопластика ― це хірургічна операція зі зміни форми або розмірів грудей, сосків й ореолів. До пластичних операцій на молочній залозі найчастіше вдаються жінки, однак мамопластика іноді може знадобитися і чоловікам, наприклад, при гінекомастії.

Підготовчі процедури

Варто пройти базове та скринінгове обстеження, щоб виявити відхилення та патології, здатні вплинути на хід та кінцевий результат операції.

Мамопластика

Найбільш поширені такі види мамопластики:

• підтяжка (мастопексія): дозволяє відновити колишню висоту грудей, поліпшити їхню форму і розмір. Полягає в зміні контурів за рахунок видалення надлишку шкіри і переміщення соска з ореолом у більш високе положення;
  • збільшення (аугментаційна мамопластика): дозволяє збільшити об'єм грудей і зробити їхній контур більш виразним шляхом введення в тканини грудей спеціальних наповнювачів (ендопротезування);
  • зменшення (редукційна мамопластика): можна усунути деформацію скелета, болі в грудному та шийному відділах хребта, попрілості, порушення дихання та косметичні дефекти. Частково видаляються підшкірна жирова клітковина та тканина молочної залози.

Показання та протипоказання

Показано при:

• відновленні об'єму та форми грудей у результаті травми, операції або природним шляхом (вік, грудне вигодовування);
  • асиметрії грудей;
  • гіпертрофія молочних залоз;
  • гінекомастія (збільшення грудних залоз у чоловіків);
  • різні вроджені або набуті дефекти сосків та ореолів (занадто великий ореол навколо сосків, втягнутий або гіпертрофований сосок, повна або часткова відсутність соска та пігментованої ділянки шкіри навколо нього).

Також проводять за бажанням пацієнтів збільшити чи зменшити груди, змінити форму, збільшити або зменшити соски тощо.

Протипоказаннями вважають:

• вагітність;
  • погана згортуваність крові;
  • інфекційні захворювання в гострій формі;
  • високий ступінь ожиріння.

Наслідки

Можуть виникнути такі ускладнення:

• інфікування рани;
  • поява келоїдів і гіпертрофічних рубців;
  • гематома та серома;
  • зниження або повна втрата чутливості ореолів і сосків;
  • підвищена температура;
  • капсулярна фіброзна контрактура;
  • розрив імпланта;
  • деформація ендопротеза;
  • зміщення імпланта;
  • подвійна складка;
  • кальцифікація;
  • алергічна реакція на імплант;
  • неможливість проводити мамографію;
  • симастія.
Знайдено 6 клінік

Сб
Iryna
Щиро вдячна лікарю Кононихіну за прекрасну, професійну, ідеальну роботу, Ідеальний результат І я просто щаслива і рада. Клініка.. Віднова Рекомендую!) все на вищому рівні Лікар, медперсонал тільки один позитив, добрі привітливі і палати также на вищому рівні і попоїсти Чесно скажу я думала так лиш в кіно буває) все добре для людей) Але ні) це реально, я Рекомендую клініку Віднова...
Володимир
Доброго дня.Хочу висловити щиру подяку хірургу Кіхтяк Тарасу Андрійовичу -лікар знаючий свою справу,уважний ,професійний, компетентний Вислухає спокійно не поспішаючи.Багато років хворів на варикозне розширення вен.Після появи трофічних виразок консультацій з лікарями постало питання де робити операцію.Прочитавши в інтернеті відгуки по різних клініках,ми зупинилися на клініці Корона' і не пожалкували.Подзвонивши,нам призначили зустріч.На рецепції нас зустріли приємні дівчата ввічливі,легка спокійна музика.До нас особисто підійшов Тарас Андрійович провів в кабінет ,фахово проконсультував, зробив УЗД порадив що нам краще зробити і які наслідки можуть бути Після операції в палаті запропонували каву мені і дружині.Через годину пішов додому.За три дні а потім через місяць приходив на повторний огляд робили УЗД і все безкоштовно.Також хочу подякувати пані Ірині і всьому персоналу.Рекомендую всім клініку Корона' Із вдячністю Кузьменко Володимир. Хай вам щастить.
Богдан
Висловлюю подяку Кіхтяку Т. А. І Кіхтяк І. В. та всім операційним медсестрам за вдало проведену операцію, бажаю всім здоровя мирного неба та хороших пацієнтів!!! Рекомендую всім клініку Корона!!! З повагою, Богдан
Роман
Робили мені операцію радіочастотна абляція варикозних вен в клініці Корона. Результатом задоволений. Щиро дякую лікарю Кіхтяку Тарасу Андрійовичу за професіоназм. Ввічливий, привітний, персонал. Рекомендую!
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця 10
р.Франківський
Vidnova Clinic — мережа сучасних медичних клінік, що спеціалізується на таких напрямках: пластична хірургія, стоматологія, лазерна, ін'єкційна, апаратна косметологія. Місія Vidnova Clinic — ми творимо гармонію тіла, привабливої зовнішності та здорової усмішки. Ми пропонуємо комплексний підхід до здоров'я та краси. Vidnova Clinic — клініка, яку знають та рекомендують друзям, колегам, знайомим. Приймає лікар: Работенко Світлана Анатоліївна
  • Мамопластика (корекція молочних залоз)
7,6
Львів вул. Снопківська, 18
р.Галицький (Центр)
Хірургічна клініка "Корона" надає повний пакет медичних послуг з діагностики та лікування в напрямку судинної хірургії, неврології, кардіології, гінекології, проктології, урології, ендокринології, онкології, отоларингології та загальної хірургії.
  • Імплантація молочних залоз (без імплантів) 55 610
  • Імплантація молочних залоз з циркумареолярною мастопексією от 65 610
  • Імплантація молочних залоз з вертикальною мастопексією от 65 610
  • Імплантація молочних залоз з якірною мастопексією от 64 860
6,5
Львів вул. Сахарова, 82
р.Франківський
Медичний центр НОВОДЕРМ — сучасна клініка, яка вже понад 10 років спеціалізується на діагностиці та лікуванні шкірних захворювань. Основні напрямки роботи медичного закладу: дерматологія, дерматовенерологія, дерматоонкологія, косметологія, мікологія, трихологія. У центрі також можна записатися на прийом до гінеколога, ендокринолога та хірурга.
  • Мастопексія (хірургічна підтяжка грудних залоз) 150 500
  • Редукційна мамопластика 150 500
  • Мамопластика от 125 550
Львів вул. Шолом Алейхема, 11
р.Шевченківський
Львів пр-т Чорновола, 45 А (корп. 4, пов. 2)
р.Галицький (Центр)
Центр професійної естетичної хірургії надає медичну допомогу в сфері корегування зовнішнього вигляду, пластики різних частин тіла. Операції проводить пластичний хірург з багаторічним досвідом.
Працює з
Пн: 10:00-12:00 Ср: 10:00-12:00 Пт: 10:00-12:00