Євтух Вероніка Петрівна

Радіолог
21 рік досвіду
лікар вищої категорії
Асистент кафедри променевої діагностики ФПДО Львівського Національного медичного університету
Доктор Євтух Вероніка Петрівна спеціалізується в області радіологічної діагностики, комп'ютерної томографії. Надає консультації діагноста. Досконало володіє методиками дослідження серця на КТ. Здійснює розшифровку результатів досліджень, постановку і уточнення діагнозу. Проходила стажування по спеціальності в Польщі та Австрії.

Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський

Наталия
У Євтух Вероніки робили МРТ голови і шиі .Звертаємось до не перший раз.Дуже хороший радіолог .
Наталя
Приємний лікар, стриманий та співчутливий. Розказала про діагноз, порекомендувала до кого можна звернутися. Дякую Вам
27.04.2017
30 листопада '-1р.
Довго лікарі не могли поставити мені діагноз і визначити причину мого головного болю. Лише після компʼютерної томографії головного мозку у Євтух Вероніки, лікарями нарешті був поставлений діагноз. Спасибі Вероніці за таку незамінну допомогу у моєму лікуванні.
04.05.2017
30 листопада '-1р.
Євтух Вероніка робила мені комп’ютерну томографію судин. З кровоносною системою у мене давно проблеми. Лікувалася я різними методами та не в одного лікаря. Лише після діагностики Євтух Вероніки діагноз було уточнено і призначено дійсно дієве лікування.

• Львівський державний медичний інститут (ЛНМУ ім. Д. Галицького), 2000 рік Спеціальність - лікувальна справа

• Курси первинної спеціалізації проходила у вересні- листопаді 2006 р. з рентґенології у Харківській медичній академії післядипломної освіти (ХМАПО).
  • У червні 2007 р. навчалась на циклі тематичного удосконалення «Рентґендіагностика захвоювань органів дихання та середостіння» (1 міс.) проведеному ХМАПО.
  • У вересні 2007 р. навчалась на циклі тематичного удосконалення «Комп`ютерна томографія в діагностиці захворювань різних органів та систем органів» (1 міс.) у ХМАПО.
  • У вересні 2008 р. – стажування на кафедрі радіології Ягелонського університету у Кракові, Польща.
  • У грудні 2009 р. навчалася на циклі «Радіологія та радіаційна медицина «Вища медична освіта і Болонський процес» на Факультеті підвищення кваліфікації викладачів у Національному медичному університету ім.О.О.Богомольця.
  • У листопаді 2010 р. брала участь у Міжнародних зальцбурзьких медичних семінарах в Зальцбурзі, Австрія.
  • 23-29 листопада 2011 р. брала участь у Другій Європейській Школі Радіології на базі Медичного центру Святої Параскеви.
  • Є активним членом Європейського товариства радіологів (ESR) впродовж 2012–2018 рр.
  • Щорічно беру активну участь у Міжнародній школі- семінарі «Практичні питання сучасної візуалізації в клініці», м.Львів, Національному форумі з міжнародною участю «Радіологія в Україні», м. Київ, в Українській науково-практичній конференції
  • “Хвороби-сирітки в кардіології ”, м.Львів, у Науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання сучасної нейрохірургії», м.Львів.
  • 6-10 березня 2014 р. брала участь у 26-му Конгресі радіологів, м.Відень, Австрія.
  • 2-6 березня 2016 р. брала участь у 28-му Конгресі радіологів, м.Відень, Австрія.
  • 20-22 жовтня 2016 р. Школа МРТ, Досягнення нейровізуалізації: дифузія, перфузія, спектоскопія, м.Барселона, Іспанія.
  • 11-12 листопада, Школа МРТ Фармак 2016, м.Київ.
  • 25 листопада – 1 грудня 2017 р. брала участь у щорічному конгресі Радіологічного товариства Північної Америки (RSNA).

• АРУ, RSNA, ESR, ESMRMB, ESHI.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, дитячий та підлітковий гінеколог, лікар УЗД