Цепінь Оксана Михайлівна

Офтальмолог
Лікар офтальмолог з 14-річним досвідом. Оглядає дорослих і дітей. Проводить повну діагностику гостроти зору і надає рекомендації з-приводу міопії, гіперметропії, астигматизму, катаракти, глаукоми, дегенерації сітківки. При необхідності проводить ОКТ і статичну периметрію. Підбирає окуляри і контактні лінзи різної складності. Також, займається лікуванням запальних захворювань очей. Постійно проходить курси по підвищенню кваліфікації.

Олена
Виникла потреба проконсультуватися з офтальмологом та перевірити зір дитині, бо почала скаржитися, що болять очі. Доктор нам сподобалась, з дитиною одразу знайшла спільну мову. Перевірила зір. Дякувати Богу, все гаразд, рекомендувала обмежити навантаження.на очі та робити вправи.

• 2010 р. - ЛНМУ ім. Д. Галицького, спеціальність "Лікувальна справа";
  • 2012 р. - інтернатура за спеціальністю офтальмологія (кафедра післядипломної освіти ЛНМУ ім. Д. Галицького);
  • 2014 р. - спеціалізація "дитяча офтальмологія" (Національна медична академія ім. П.Л. Шупика).

Курси

• 2011 р. - учасник українсько-польської науково-практичної конференції "Vision 2020. Право на зір";
  • 2012 р. - учасник семінару "Важливі моменти правильного використання контактних лінз";
  • 2015 р. - ІІ оптичний форум "Здорові пацієнти";
  • 2015 р. - учасник науково-практичної конференції "Глаукома. Сучасні аспекти діагностики і лікування";
  • 2015 р. - сателітний симпозіум "Покращуючи зір, покращуємо життя маленьких пацієнтів";
  • 2015 р. - участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю "Медична і медико-педагогічна реабілітація дітей з аномаліями рефракції та захворюваннями окорухового апарату".