Багрій Дмитро Анатолійович

Кардіолог
21 рік досвіду
Лікар першої категорії Багрій Дмитро Анатолійович спеціалізується в сфері кардіології. Надає повну консультацію відносно стану пацієнта та можливих порушень в роботі серцево-судинної системи. Займається діагностикою та подальшим лікуванням тахікардії, вегетосудинної дистонії, ішемічної хвороби серця, міокардита, перикардита, аритмії, набутих і природжених вад серця, інфаркту міокарда та різноманітних патологічних змін, що виникли у пацієнта як самостійне захворювання чи то ускладнення після інфекційних хвороб. Лікар самостійно проводить електрокардіографію та сцинтиграфію міокарда.

Віктор
Багрій справив на нас приємне перше враження. Оглянув мою дружину поговорив з нею, переглянув всі її попередні висновки і дослідження, зробив нову ЕКГ, дав нам рекомендації і прописав ліки. Дружина почувається добре.
Андрей
Порадовал высокий уровень профессионализма.

• У 2002 році закінчив ВНМУ ім.Н.І. Пирогова, 2002-2003 рр. - Інтернатура за спеціальністю «терапія»
  • 2003 рік спеціалізація по «кардіології»

• Є членом Вінницької асоціації кардіологів «Серце»