до 31-12-2024

Безоплатна психологічна допомога (індивідуальні психологічні консультації) ветеранам, військовослужбовцям та членам їх родин

Киев
Наші психологи надають консультації щодо допомоги у подоланні психологічних проблем спричинених наслідками війни. Кількість консультацій, частота зустрічей та індивідуальний план роботи залежать від стану та запиту клієнта і визначаються на першій зустрічі з фахівцем. Це можуть бути проблеми зі сном, підвищена тривожність, неспокій, нав’язливі думки чи спогади, приступи паніки, пригнічений настрій, нездатність відчувати та розуміти емоції або неможливість їх контролювати, почуття провини, відчуття ізольованості, проблеми в сімейних стосунках, суїцидальна поведінка тощо.
3000 грн
Записатися на акцію
Лікарі в акції
2 відгуки

Безкоштовна психологічна допомога надається:

• особам, які звільняються або звільнені з військової служби, з числа ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членам сімей таких осіб, постраждалим учасникам Революції Гідності та членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни і членам сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України;
  • членам сімей особи, яка має особливі заслуги перед Батьківщиною (дружина (чоловік), малолітні, неповнолітні та повнолітні діти і батьки);
  • військовослужбовцям (резервістам, військовозобов’язаним, добровольцям Сил територіальної оборони) Збройних Сил, Національної гвардії, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Держприкордонслужби, Держспецтрансслужби;
  • військовослужбовцям військових прокуратур, поліцейським, особам рядового та начальницького складу служби цивільного захисту, Державної кримінально-виконавчої служби;
  • військовослужбовцям Управління державної охорони, Держспецзв’язку;
  • співробітникам Служби судової охорони, які брали безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, та членам їх сімей (дружина (чоловік), малолітні, неповнолітні та повнолітні діти і батьки).
8,2
Oxford Medical Ilaya — это современный медицинский центр с крупным отделением репродуктивной медицины, а также поликлиникой для взрослых и дневным стационаром. Здесь установлено новое диагностическое и лечебное оборудование экспертного класса.
Doctor Sam – многопрофильная клиника с международными стандартами качества медицинских услуг и сервисом высокого уровня. Направлениями работы являются амбулаторно-поликлинический консультативный прием врачей, диагностика, сопровождение беременности, дневной стационар, профилактические прививки и т.д.